Bez względu na to, jaką muzyką się zajmujesz i w jakim miejscu swojej muzycznej drogi obecnie się znajdujesz, warsztaty wokalne Voicingers to artystyczna przestrzeń, która otworzy ci głowę oraz poszerzy Twoją wyobraźnię i postrzeganie otaczającego Cię świata muzyki. Udział w naszych warsztatach to czas pełen inspirujących spotkań ze wspaniałymi ludźmi oraz mądrymi i doświadczonymi pedagogami, czas na obserwowanie siebie w nowych sytuacjach definiowanych obcowaniem z muzyką. Podczas warsztatów Voicingers poznasz artystów – polskich i zagranicznych, będziesz mogła/mógł doświadczać tworzenia muzyki na żywo na zajęciach i na scenie podczas ośmiu wieczornych jam sessions. 

Celem warsztatów jest zdobywanie nowych umiejętności, odkrywanie nowych ścieżek u boku ludzi od wielu lat tworzących ten festiwal w różnych, często odległych od siebie miejscach na świecie. Poprzez  codzienny udział w zajęciach, kontakt z uczestnikami warsztatów oraz naszymi wykładowcami, ich wszechstronnym doświadczeniem i profesjonalizmem zetkniesz się z różnorodnymi aspektami wokalnego kunsztu. Elementy swobodnej improwizacji, rytmów świata, jazzowego mainstreamu, angielskiej dykcji czy sztuki wydobywania z siebie głosu, zwanej ponuro emisją, wzbogacą Cię jako osobę twórczą i wrażliwą. 

Czas warsztatów to dni wypełnione zajęciami, koncertami, wspólnymi posiłkami oraz wieczornym muzykowaniem. Codziennie odbywają się cztery półtoragodzinne spotkania, z których ostatnie, to wspólne słuchanie muzyki – dzielenie się ważnymi dla nas inspiracjami. Zajęcia są dopasowane do Waszych potrzeb, dlatego prosimy piszcie o sobie podczas rejestracji. Nasze warsztaty to przestrzeń do muzykowania zarówno dla tych, których przygoda z dźwiękami dopiero się rozpoczyna jak i dla tych, którzy od dawna doświadczają ich energii w roli wykonawcy obytego ze sceną.

Zwieńczeniem naszego tygodnia muzycznych doświadczeń jest koncert uczestników warsztatów rejestrowany w formie audio i wideo w sali koncertowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy akompaniamencie międzynarodowej grupy instrumentalistów Voicingers.

Bądź częścią Voicingers Experience!

W celu dokonania rejestracji na Warsztaty Wokalne dla wszystkich poziomów zaawansowania należy wypełnić formularz / zakładka: dołącz do nas / oraz zapoznać z regulaminem festiwalu i go zaakceptować. Napisz kim jesteś na co dzień i gdzie na swojej drodze muzycznej,  jak dowiedziałaś/łeś się o warsztatach i dlaczego chcesz do nas dołączyć. To bardzo istotne!

Nie możesz być na całych warsztatach? Coś wymyślimy 🙂 Napisz, ile czasu chcesz z nami spędzić, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Uczestnicy warsztatów biorą udział we wszystkich wydarzeniach Festiwalu Voicingers bezpłatnie: koncerty festiwalowe, przesłuchania showcase’owe, jam sessions.

Chcesz wziąć udział w naszych warsztatach?

Wypełnij formularz i czekaj na wiadomość od nas.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:  ola@voicingers.com